Informace o cenách a zboží

 

INFORMACE O ZBOŽÍ A CENÁCH

 

obchodní společnosti Damaon s.r.o. pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese www.stillchill.cz

 

 

 1. Úvodní ustanovení 

   

  1. Internetový obchod www.stillchill.cz je provozován společností Damaon s.r.o., IČ: 089 99 121, DIČ: CZ08999121, se sídlem Olomouc, Neředín, Na vyhlídce 296/13, 779 00, společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 81561 (dále jen „prodávající“).

    

    

 2. Informace o zboží a cenách

   

  1. Informace o zboží, včetně uvedení cen jednotlivého zboží a jeho hlavních vlastností jsou uvedeny u jednotlivého zboží v katalogu internetového obchodu. Ceny zboží jsou uvedeny včetně daně z přidané hodnoty, všech souvisejících poplatků a nákladů za vrácení zboží, jestliže toto zboží ze své podstaty nemůže být vráceno obvyklou poštovní cestou. Ceny zboží zůstávají v platnosti po dobu, po kterou jsou zobrazovány v internetovém obchodě. Toto ustanovení nevylučuje sjednání kupní smlouvy za individuálně sjednaných podmínek.

    

  2. Veškerá prezentace zboží umístěná v katalogu internetového obchodu je informativního charakteru a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně tohoto zboží. 

    

  3. Nabízené produkty z kategorie květy nejsou určeny ke kouření ve smyslu zákona č. 65/2017 Sb., o ochraně zdraví před škodlivými účinky návykových látek.

    

  4. Nabízené produkty z kategorie kratom nejsou určeny ke konzumaci či kouření ve smyslu zákona č. 65/2017 Sb., o ochraně zdraví před škodlivými účinky návykových látek.

    

  5. Před konzumací doplňků stravy či jiných produktů určených ke konzumaci doporučujeme konzultaci s vaším lékařem.

    

  6. Prodejem doplňků a produktů určených ke kouření či spalování internetový obchod nijak nenabádá ke kouření ostatního sortimentu, k tomu neurčenému (zejména květy). Kupující nákupem stvrzuje, že si je této skutečnosti vědom. 

    

  7. Popis zboží, a to hlavně v kategoriích: Květy a Kratom, má výhradně informační a poučný charakter a vychází z textů poskytnutých výrobcem. Články na blogu internetového obchodu a návody zde umístěné slouží výhradně k pěstování technického konopí s obsahem THC do 1 % a běžných zahradních plodin.

    

  8. Popisování účinků konopí na lidský organismus v textech je plně v souladu se zákonem, neboť se týká léčebného konopí, od 1. 4. 2013 v ČR legálního. 

   

                                                                                    

                    Olomouc, 1.1.2024 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz Používáme ověření věku Adulto